Ogrody Zimowe

Ogród zimowy to wspaniały pomysł na utrzymanie w domu wiosennej atmosfery. Światło, powietrze i kontakt z naturą to podstawowe potrzeby człowieka zapewniające dobre samopoczucie a jednocześnie ze względu na zmienność warunków atmosferycznych nie zawsze dla nas dostępne. Mając zimowy ogród można realizować takie potrzeby przez cały rok. Nadaje on mieszkaniu miłą i przytulną atmosferę i wprowadza więcej światła do mieszkania.

Popularność ogrodów zimowych lub inaczej oranżerii wykonanych z profili aluminiowych systematycznie w Polsce wzrasta.

Starannie zaprojektowany, stworzony z materiałów o wysokiej jakości i trwałości, ogród zimowy zwiększa powierzchnię mieszkalną nowo zbudowanego lub poddanego renowacji domu. Dzięki dużej różnorodności rozwiązań systemowych zimowy ogród może być dopasowany indywidualnie do stylu budynku.

W systemie werandowym możliwe jest uzyskanie dużej różnorodności kształtów i form: od prostych, jednospadowych do skomplikowanych o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu. Możliwe jest to dzięki szerokiej gamie systemowych akcesoriów połączeniowych i wykończeniowych. W ścianach werandy możliwe jest stosowanie całej gamy systemów okiennych i drzwiowych.

Funkcjonalnością wyróżniają się drzwi przesuwne lub harmonijkowe dwu lub wielo skrzydłowe, pozwalające na uzyskanie dużych otwartych powierzchni.